Hakkımızda

Adasan Matbaa Etiket Sanayi , çeşitli Avrupa ülkelerinden ve Uzakdoğu’dan ithal ettiği ürünlerin Türkiye’deki satışını büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Adasan Matbaa Etiket Sanayi , uzman satış kadrosu ve tecrübeli saha ekibi ile müşterilerine güçlü markalar ve kaliteli ürünlerle hizmet vermektedir. Yenilikçi vizyonu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışan Adasan Matbaa Etiket Sanayi , doğru ve kaliteli ürünü, portföyündeki geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine sağlamak için çalışmaktadır. Adasan Matbaa Etiket Sanayi , müşteri odaklı anlayışı, enerji ve esnekliğini, profesyonellik ve güvenilirlik ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. Adasan Matbaa Etiket Sanayi , hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını; iyi kavrayıp işbirliği içinde çalışarak karşılamak ve ürün ile hizmet kalitemizi daima en üst seviyede tutarak müşterilerimizin tercih ettikleri tedarikçi olmak.

Vizyonumuz

Rekabet gücü yüksek, teknolojik gelişmeleri kullanan, sürekliliği devam eden, hızlı ve etkin hizmet üreten çözüm odaklı lider bir şirket olmak.